Dětské brýle

V posledních letech zaznamenáváme velký nárůst odhalených dioptrických vad u dětí. 
Máme pro Vás dostatečný výběr dioptrických brýlí pro děti. 

Výrobci dětských brýlí se zaměřují především na to, aby dítě mělo co nejpříjemnější pocit z nošení brýlí a nebralo je jako nutnost a nepohodu. Nádherné kolekce barevně propracovaných obrub, módních tvarů, jsou pro Naše nejmenší velmi lákavé a hravé. Použité materiály jsou různé, s přihlédnutím na alergiky s titanflexovými a pružinovými koncovkami.  U dítěte by se při výběru brýlí, mělo v první řadě řešit dostatečně velké zorné pole (dítě by nemělo „překukovat“ přes okraj očnice) pasování brýlí na obličej (snadná upravitelnost) a bezpečnost při pádu.

Nabízíme brýle pro děti již od ½ roku (COMOBABY, ACTIVE BABY), které jsou bezkloubové, z pružného plastového materiálu a zaručují dokonalou bezpečnost. Podobně stavěné jsou dětské brýle na sport i pro starší děti (ACTIVE frames).

 

Zdravé vidění Vašeho dítěte je pro Nás PRIORITOU!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
look at the wonderful replicauhren we show you here. replica uhren deutschland rolex rather strong construction together with night time benchmark is a see work together with long-term dependability of the protection. https://www.orologireplica.to/ singapore. welcome to buy swiss https://redditwatches.com/. best replique montre rolex is simple perform and simple to see.