Sleva 25% na brýlové čočky JET s povrchovou úpravou. AKCE od 1.9.- 31.10. 2022

Proč volit antireflexní úpravu brýlových čoček?

Co to znamená, když se řekne, že brýle mají antireflex?
Proč si vybrat tuto úpravu?

Antireflex je povrchová úprava brýlové čočky, která má hned několik výhod. S antireflexní vrstvou nedochází k nepřirozenému zrcadlení brýlových čoček, redukují se odlesky a oči vypadají přirozeněji. Pohled přes takové brýle je potom jasnější a kontrastnější.

Kromě estetického hlediska má antireflex také funkční a praktické hledisko. Antireflex je tvořen několika vrstvami oxidu kovů a aplikace se provádí na zadní i přední plochu brýlové čočky. Nositel brýlí s touto úpravou pocítí lepší kvalitu zobrazení za každé situace. Práce s počítačem, řízení automobilu nebo práce v uměle osvětleném prostředí bude o poznání příjemnější a pohodlnější a nebude oči tolik namáhat a unavovat.

Antireflexní úpravu doporučujeme do všech typů brýlí. Údržba skel s antireflexní vrstvou je snadná. Brýle můžete vyleštit navlhko prostředky určené k čištění brýlí (různé druhy sprejů) nebo postačí jarová voda a mikrovlákno. Ideální také je, nechat si brýle jednou za čas vyčistit ultrazvukem.

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
look at the wonderful replicauhren we show you here. replica uhren deutschland rolex rather strong construction together with night time benchmark is a see work together with long-term dependability of the protection. https://www.orologireplica.to/ singapore. welcome to buy swiss https://redditwatches.com/. best replique montre rolex is simple perform and simple to see.