Brýle pro řidiče

Brýle pro řidiče by neměly znamenat žádné omezení v jízdě!    
Zorné pole by mělo být dostatečně široké, obruby bez masivních stranic a s ideální inklinací znamenají bezpečnější zařízení. Při dlouhém nošení na obličeji by brýle řidič neměl vnímat. Doporučujeme brýle z odlehčených, eventuelně antialergických materiálů se snadno upravitelnými nosníky. Vhodné obruby je důležité doplnit i správným výběrem brýlové čočky s funkčními povrchovými úpravami.

Řidiči
se za jízdy potýkají s nejednoduchými světelnými podmínkami, jako je nadmíra slunečního záření nebo tma (kdy je řidič oslňován protijedoucími vozy). Dále šero, střídání světelných a stinných úseků (les, tunel). V dnešní době si s těmito nepříjemnými omezeními umíme dobře poradit, hlavně díky novým technologiím a materiálům.
Používají se samozabarvovcí brýlové čočky Transitions, polarizační NUPOLAR, DriveWear (kombinace samozabarvovací a polarizační, XTRActiv (zabarvují se i v autě), TRILOGY nerozbitná skla.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
look at the wonderful replicauhren we show you here. replica uhren deutschland rolex rather strong construction together with night time benchmark is a see work together with long-term dependability of the protection. https://www.orologireplica.to/ singapore. welcome to buy swiss https://redditwatches.com/. best replique montre rolex is simple perform and simple to see.