Aplikace kontaktních čoček

  • Oční rohovka je nejcitlivější tkání lidského těla, proto je nutné si uvědomit, jak s danou čočkou pracovat. Abychom nepoškodili rohovku či jiné části oka, je důležité svěřit se do rukou odborníka – optometristy, který před první aplikací provede řadu vyšetření.
  • Probere s Vámi představu, možnosti a zdravotní stav, vyšetří přední segment oka, změří refrakci a po těchto nezbytnostech určí typ kontaktních čoček.
  • Pomocí přístrojů zjistí, zda jsou kontaktní čočky, které byly vybrány, pro Vás vhodné (jak se usadily na povrchu oka, jak jsou příjemné a jak s nimi vidíte).
  • Dalším bodem je nácvik manipulace a péče o kontaktní čočky. Nutností je, dokonale ovládnout toleranci oka s kontaktní čočkou. 
  • Náš odborník Vám prozradí jak ideálně pečovat o kontaktní čočky a předá dostatek informací pro komfortní nošení. Z návštěvy si zdarma odnesete diagnostické kontaktní čočky, roztok na jejich údržbu, informační materiály a příjemný pocit, že jste zvládli první krok.
  • Následně si dohodnete další termín kontroly, kdy k nám přicházíte s čočkami na očích a to cca po prvním týdnu nošení.
  • Při této kontrole zjišťujeme stav očí, čoček, probereme Vaše zkušenosti a případné dotazy a zopakujeme základní péči. Poučíme Vás o potřebných preventivních kontrolách. První kontrola od této návštěvy by měla následovat již po ½ roce a každá následující po roce.
  • Pokud se Vám zalíbilo nošení kontaktních čoček v našem podání, domluvíme se s Vámi na případném nákupu již prodejního balení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
look at the wonderful replicauhren we show you here. replica uhren deutschland rolex rather strong construction together with night time benchmark is a see work together with long-term dependability of the protection. https://www.orologireplica.to/ singapore. welcome to buy swiss https://redditwatches.com/. best replique montre rolex is simple perform and simple to see.