Akce

SLEVA 30% NA VYBRANÉ BRÝLOVÉ ČOČKY TITAN A BLUE PROTECT. AKCE TRVÁ OD 1.3.-30.4.2021

Vybrané AKČNÍ čočky jsou vhodné pro práci v kanceláři, na home office i pro celodenní nošení. 

SLEVA 30% NA SAMOZABARVOVACÍ ČOČKY TRANSITIONS. AKCE TRVÁ OD 1.3.-30.4. 2021.

Samozabarvovací brýlové čočky, reagují na sluneční záření a podle toho, plynule mění svou intenzitu zabarvení, většinou do hnědého či šedohnědého odstínu.

Sleva 30% na interiérové čočky k počítači značky KANCEL. AKCE trvá od 1.2.-31.3.2021

Výhodou interiérových čoček je komfortní vidění pro široké zorné pole a pro všechny potřebné vzdálenosti při práci na počítači.  Konec střídání brýlí na čtení, na monitor i na blízkou vzdálenost (přibližně do 3 metrů)Přechod mezi jednotlivými dioptriemi – čočkami na blízko a na střední vzdálenost…

Nová kolekce brýlí EVIL EYE

Špičkové, sportovní dioptrické brýle, které dokonale naplní vaše sportovní a volnočasové vyžití. Brýle je možné kombinovat s dioptrickým klipem, jenž je ideálním řešením dioptrické korekce. Co zajišťuje unikátnost sportovních dioptrických brýlí Evil eye? jedinečná kvalita k dostání ve více…

OTEVÍRACÍ DOBA OD 27.12. 2020

PO-PÁ  8:00-18:00   SO- pouze každá první v měsíci 9:00-12:00   Vzhledem k tomu, že se na nás jako na zdravotnické zařízení vztahuje vyjímka, máme stále otevřeno.   Děkujeme předem, že do naší prodejny vstupujete pouze s rouškou a maximálně po 4 zákaznících.   Těšíme se na VÁS!!    

Nová řada brýlí BLIZZARD

Seznamte se s novou kolekcí brýlí Blizzard. Brýle jsou ve sportovním či elegantním designu a velmi kvalitně zpracované. V naší prodejně vám je ukážeme, poradíme se správným výběrem a objednáme na míru.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.